SSS

  Ürünlerimiz ($) Dolar kuru üzerinden mal edilmektedir. Dolar kurundaki değişimleri, web sitemizde ( www.atomixbilisim.com ) otomatik olarak (₺) TÜRK LİRASI olarak ürün fiyatlarına yansıtılmaktadır.

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa dahi şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. 3D Şifre sistemi kullanarak yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı güvenliğiniz en üst seviyede olduğu için 3D Şifre kullanılmadan yapılan alışverişlere oranla siparişleriniz hazırlanma aşamasına daha hızlı gönderilmektedir. Süreçleri hızlandırmak ve satın aldığınız ürünlerin size en kısa sürede ulaştırılması için alışverişinizi 3D Şifre kullanarak yapmanızı tavsiye ederiz.

  Cihazınız bize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılır cihazın sorunun kaynağı bulunduktan sonra tarafımızdan size bilgilendirme ve ücretlendirme için dönüş yapılır. Herhangi bir işlem yapılmadan önce sizden onay alınır. Ardından cihazınızın onarımına başlanır. Genellikle tamir süremiz 1 iş günüdür.

  Logo tasarımlarında 3, afiş tasarımlarında 2, internet sitesi tasarımlarında ise ücretsiz revizyon hakkınız bulunmamaktadır.

Yazılımlar kesinlikle iade alınmamakta veya değişimi yapılmamaktadır.
İade talebinizi bildirdikten sonra siparişiniz kargoya verilmediyse ortalama 2 iş günü içerisinde bankaya iadeniz bildirilmektedir. Siparişiniz kargodaysa kargodaki ürünün tarafımıza teslim edilmesi beklenmektedir. Teslim edildikten sonra iade işlemleriniz başlatılacaktır. Ortalama 5 iş günü içerisinde iadeler sonuçlanmaktadır.
Başa dön